Kontakt

Otevírací doba výstavy

Otevřeno od 9 do 17 kromě pondělí (poslední vstup je možný v 16 h.)

Výstava zatím není bezbariérová. Psům a ostatním zvířatům je vstup na výstavu ZAKÁZÁN. 

Pokladna

telefon: +420 770 132 566
e-mail: rezervace@mucha-epopej.cz

Kontakt

Zámek v Moravském Krumlově

Zámecká 1
672 01 Moravský Krumlov
www.mucha-epopej.cz

e-mail: info@mucha-epopej.cz

 

Rezervace vstupenek

Rezervace je vyžadována pro hromadně organizované skupiny s více než 15 osobami na telefonu: +420 770 132 566

Jednotlivcům doporučujeme nákup vstupenek zde.

Jak se dostat do Moravského Krumlova?

Autem

Při cestě za Slovanskou epopejí autem je nejlepší vyrazit z Čech po D1 směr Brno (exit 182 – Kývalka) a dále přes Tetčice, Neslovice a Ivančice až do Moravského Krumlova. Stejnou cestu je možné využít také při cestě z Brna po D1 ale v opačném směru. Od Exitu 182 – Kývalka je cesta již stejná.

Parkování ve městě je možné na několika parkovištích.Nejlepší je zaparkovat na novém parkovišti v Palackého ulici, které se nachází 5 minut chůze od zámku.Případně můžete využít parkoviště u zámku nebo na náměstí T. G. Masaryka.

Vlakem

Moravský Krumlov leží na trati 244 spojující Brno a Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov. Vlaky z Brna vyjíždějí zhruba každou hodinu. V současnosti probíhá rekonstrukce trati a spojení je zajištěno náhradní autobusovou dopravou. Vlakové spojení můžete nalézt na www.cd.cz.

Železniční stanice se nalézá zhruba 3 kilometry od zámku a pro přiblížení do města lze využít navazující autobusovou dopravu nebo jít pěšky po červené turistické značce. Během cesty se vám naskytne jeden z nejhezčích výhledů na město od kaple. svatého. Floriána.

Autobusem

Do Moravského Krumlova jezdí řada linek Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. Nejlepší dopravní spojení naleznete zde.

Na kole

V okolí Moravského Krumlova vede celá řada značených turistických tras. Návštěvu Slovanské epopeje je tak možné spojit s cyklovýletem po okolí.