Velikonoce na zámku v Moravském Krumlově

duben 2023

Blíží se Velikonoce, svátky jara a také největší křesťanské svátky. V sobotu 8. dubna se můžete těšit na celodenní velikonoční program na zámku v Moravském Krumlově. 

 

Užijete si tradiční zvuky moravského folklóru s cimbálovou muzikou Dúbravěnka. Ti, kteří by si chtěli vyzkoušet tradiční dovednost, která k Velikonocím bezesporu patří, si mohou uplést žílu. A pak ji o Velikonočním pondělí vyzkoušet na mrskutu. Pro sportovce bude k dispozici ukázka, trénink a hra discgolfu. Na své si přijdou děti ve výtvarných dílničkách, které budou pod taktovkou Domečku – Domu dětí a mládeže. 

 

Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Základní umělecké školy Moravský Krumlov v 10 hodin a na velikonoční hrkání po městě, které začne v pravé poledne, vycházíme ze zámku. Odpoledne si užijeme s hudební pohádkou, děti potěší kolotoč, houpačka i vláček. Občerstvení zajištěno. Areál zámku bude otevřený do 17 hodin. 

 

Zájemci mohou navštívit Slovanskou epopej a také si prohlédnout zámecké interiéry a vystoupat na věž. Přijďte si užít celodenní zábavu na zámku v Moravském Krumlově a oslavte s rodinou a přáteli jedno z nejdůležitějších křesťanských svátků v pěkné atmosféře.